ORF
ORF
ŠPORT

Prva točka za SAK

Slovenski atletski klub (SAK) je v 3. krogu nogometnega prvenstva v regionalni ligi – sredina osvojil prvo točko. Varovanci trenerja Gorana Jolića so se v petek z gornjeavstrijsko ekipo Vöcklamarkt razšli neodločeno 2:2.

Ko so v športnem parku Welzenegg že bili prepričani o prvi zmagi v novi tekomvalni sezoni, je igralec gostov zadel v peti minuti sodnikovega podaljška.

ORF

Poglejte prispevek o tekmi v TVthek-i

V koroški ligi je amaterska ekipa celovške Austrie v Mostiču, kjer igra svoje domače tekme, premagala Pliberk s 3:2.

V spodnji ligi – vzhod so Selani v gosteh pri vodečemu na lestvici Šentvidu ob Glini v petek izgubili z 0:2. V Bilčovsu je v nedeljo gostovala ekipa iz Železne Kaple in po zaostanku z 0:2 ob polčasu še slavila s 3:2. Za Bilčovs je dvakrat zadel Markus Partl, za goste pa Cof in dvakrat David Smrtnik. Šmihel je doma premagal Galicijo z 2:1.

V 1. razredu D je Globasnica premagala Rikarjo vas s 3:2.