Šport

Koševcem zmaga na tujem ni uspela

Članska ekipa KOŠ Celovec je v soboto v drugi zvezni košarkarski ligi gostovala pri ekipi BBU Salzburg. Varovanci trenerja Igorja Pučka so vedeli, da jih čaka močan nasprotnik, zastavljeni cilj, zmaga na tujem, pa se ni uresničil. Koševci so izgubili s 86:71 (22:23,51:35,70:50).

Samo v prvem nizu so se gostitelji majali

Predvsem v prvi četrtini so košarkarji iz Celovca bili na isti ravni kot gostitelji, ekipi sta zadevali izmenično in tako je večkrat prišlo do izenačenja. Po izgubi prve četrtine pa so igralci ekipe BBU Salzburg povišali hitrost igre in igrali tudi bolj koncentrirano in naposled dobili nadaljnje četrtine. Kapetan Koša, Andi Smrtnik je po tekmi med drugim ocenil, da tokrat Koš ni igral kot kolektvina ekipa in da čaka še mnogo dela.