Poraz v Franciji, Dobljani razočarani

Veliko je razočaranje v taboru odbojkarskega kluba Posojilnica Aich/Dob. Dobljani so na povratni tekmi v šestnajstini finala za evropski pokal CEV v gosteh podlegli proti francoskemu podprvaku Arago de Sete v zlatem nizu po porazu z 0:3 v nizih.

Dobljani so izgubili prve tri nize z 0:3 (-23,-16,-19), zato je odločal zlati niz. Bila je tekma zamujenih priložnosti, izbranci trenerja Matjaža Hafnerja so v zlatem nizu dvakrat zapravili tri točke prednosti in niz lahkomiselno izgubili.

„Ogromno tehničnih napak“

Predvsem servis in sprejem tokrat nista delovala tako dobro kot še na prvi tekmi v Pliberku. V zlatem nizu so odbojkarji športnega kluba Aich/Dob podlegli s 13:15. Na strani Dobljanov je bilo preveč tehničnih napak, je v pogovoru z urednikom Alexandrom Makom razočaran ugotovil trener Dobljanov Matjaž Hafner.