Hrvatski darbi Klimpuh-Cindrof 1:1

U Klimpuhu je po 34 ljeti odigran hrvatski darbi u Ligi Gradišće. Utakmica Klimpuh protiv Cindrofa je završila neodlučeno 1:1. U drugoj polovici igre, i to u 53. minuti je Cindrofac Roman Tullis striljio prvi gol. Kratko pred koncem utakmice, u 85. minuti je David Badinsky izjednačio za Klimpuh.

Igrač Klimpuha, Andreas Mikacs je rekao, da su ovakovi darbiji ča posebnoga. Ipak gleda svaku utakmicu športski i ne preozbiljno. Ufa se, da ćedu Klimpušći u dojdući utakmica moći poboljšati svoju poziciju na tablici.

Andreas Mikacs nogomet Klimpuh Cindrof

ORF

Nogometaš Andreas Mikacs iz Klimpuha je zadovoljan s klimpuškom ekipom ...

nogomet Klimpuh Cindrof

ORF

... ka je u 85. minuti striljila gol ...

ORF

... i tako izjednačila rezultat utakmice

Cindrofci su drugi, Klimpušci 14. na tablici

Na hrvatski darbi u Klimpuhu je došlo prik 600 gledateljev. Cindrofci, ki su dosada svaku utakmicu dobili, su momentano na drugom mjestu tablice a Klimpušći na 14. mjestu. Novogorci su na zadnjem, 16. mjestu tablice.

ORF

Cindrofci su u drugoj polovici striljili prvi gol ...

ORF

... čemu su se jako veselili ...

ORF

... i mnogobrojni gledatelji hrvatskoga darbija

Televizijski prinos o dobro pohodjenoj utakmici u Klimpuhu morete viditi u Dobar dan Hrvati 17. septembra.